Топ Новини

Колесніченко запропонував публікувати закони російською мовою

10 вересня 2012 в 09:51
Один з авторів скандального закону про мови Вадим Колесніченко запропонував публікувати акти вищих органів державної влади українською і російською мовами.
yazik.jpg
rigaonline.lv

Народний депутат Вадим Колесніченко (фракція Партії регіонів) запропонував поправки до закону «Про основи державної мовної політики», одним з авторів якого він був.

Законопроектом, зареєстрованим у Верховній Раді, пропонується публікувати акти вищих органів державної влади українською і російською мовами.

Нагадаємо, що згідно з чинним законом «Про основи державної мовної політики», акти місцевих органів влади, де прийняли регіональну мову, публікуються також цією регіональною мовою.

Як відомо, 8 серпня Віктор Янукович підписав закон про основи державної мовної політики, що вводить офіційну двомовність в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

Після цього статус регіональної російській мові надали Одеса, Севастополь, Харків, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Луганськ, а також Одеська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Луганська, Дніпропетровська та Харківська області.

Читайте також:

Колесніченко має намір «перекроїти» мовний закон

У Колесніченка немає ані машини, ані квартири — підробляє у Ківалова

Чотири райони Луганської області залишаться без російської мови

Угорську мову оголосили регіональною в закарпатському місті Берегово

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...