Топ Новини

Київський зоопарк хочуть передати приватній компанії, - депутат

12 липня 2012 в 11:04
У фракції «УДАР» вважають, що перепланування павільйону для мавп в океанаріум дозволить відвести землі зоопарку.
zoopark.jpg
helpzoo.kiev.ua

Керівництво столиці винесло на розгляд сесії Київради проект рішення про створення на базі Київського зоопарку спільного підприємства з юридичною особою ТОВ «Подих природи».

Пропонується оформити свідоцтво на право спільної часткової власності Київським зоологічним парком національного значення. Цю інформацію оприлюднив член гуманітарної комісії Київради, депутат фракції Олексій Давиденко, повідомляє прес-служба партії УДАР.

«Фракції УДАР у Київраді стало відомо, що 12.07.2012 року на останній перед канікулами сесії міськради, планується проголосувати перепрофілювання павільйону для мавп в океанаріум. Після введення будівлі океанаріуму в експлуатацію, проектом рішення передбачається переоформити свідоцтво на право власності на зазначений будинок приватній юридичній особі», - розповів депутат.

Давиденко зазначив, що після отримання права власності на будівлю найбільшою небезпекою може стати бажання власника океанаріуму відвести землі зоопарку.

«Таким чином, кияни можуть назавжди втратити Київський зоологічний парк», - вважає депутат.

«Замість проведення громадських слухань і відкритого інвестиційного конкурсу на будівництво нового тваринного павільйону, Київський зоопарк планує укласти непрозорий договір про співпрацю з одним виконавцем та ще віддати йому права на спільну власність Київським зоопарком», - сказав депутат.

Давиденко зазначив, що фракція УДАР в Київраді не братиме участь в голосуванні з зазначеного питання, а в разі його прийняття звернеться до прокуратури Києва з метою оскарження рішення.

Читайте також:

У Київського зоопарку сайту немає і не буде. Доменне ім'я виставили на продаж

Заарештовано рахунки київського зоопарку

У Київський зоопарк привезли нового слона

Київський зоопарк. День бабака-2

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...