Топ Новини

Київрада пропонує встановити монополію УПЦ МП на цвинтарях

7 липня 2011 в 12:44
Партія регіонів в Київраді вирішила надати преференції на проведення поховальних служб на всіх кладовищах м.Києва лише Московському патріархату. Про це повідомила голова фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

«На сьогодні до депутатів Київради надійшли звернення й від інших конфесій з проханням надати право мати свої представництва на кладовищах. Але депутати фракції ПР наполягли на включенні лобійованого ними питання, яке дає можливість фактично створити офіси на кладовищах одній церкві прихожанами якої, як говорить соціологія, є лише 16% киян», - повідомила Т.Меліхова.


Депутат наголосила, що депутати Партії Регіонів не погодились із тим, що питання може послужити причиною розбрату та поширенню міжконфесійної ворожнечі, тому необхідності знімати проект рішення з розгляду не бачать.

«Ні депутати, ні влада, не повинні працювати в інтересах однієї церкви. В даному випадку є всі підстави говорити, що влада підтримує лише одну конфесію. Але віросповідання - це не та сфера, в яку має втручатись влада, адже це небезпечно і неправильно», - переконана Т.Меліхова.

Нагадаємо, відповідним проектом рішення Свято-Іллінська парафія Української Православної церкви (Московського патріархату) отримує на всіх кладовищах м.Києва в оренду приміщення для проведення консультацій щодо поховального ритуалу. 

БЮТ на попередній Президії зняв це питання з порядку денного через дискримінацію права інших конфесій в Україні та права киян бути похованим по тому обряду, який передбачає його церква із залученням священників його релігії.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...