Київ прикрасили новими дорожніми знаками про злочини влади (фото)

20 жовтня 2011 в 15:27
У четвер, 20 жовтня, активісти «Чорного комітету» розвісили біля виходів з метро та навпроти будівлі центрального відділу СБУ нові дорожні, які містили попередження для громадян про небезпечність міліції та заклики чинити спротив теперішній владі.
1.jpg
chortkom.info

Кияни мали змогу побачити написи «Міліція вбиває», «Обережно, чиновники на дорогах», «Досить терпіти владну гниль!» тощо.

Мета цієї акції - привернути увагу громадян до ситуації, що склалась в державі, та залучити всіх активних людей до організованого спротиву режимові.

«Написи на нововстановлених знаках звертають увагу громадян на нагальні проблеми нашої влади й режиму. Міліція вбиває у відділках людей, розганяє мирні демонстрації. Кортежі чиновників перекривають рух на дорогах на декілька годин. Режим озвірів і відчуває себе кастою привілейованих, що тримає у себе в рабстві ввесь народ. Такі дорожні знаки будуть встановлюватися по всій країні з метою консолідації всіх здорових сил громадян проти нинішнього режиму», - заявляє один з активістів «Чорного комітету» Богдан Тицький.

Робота над цим проектом триватиме і надалі як в Києві, так і в інших містах України, повідомляється на сайті комітету.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...