Топ Новини

Карпачова: В Україні сьогодні забороняють майже всі акції протесту

10 грудня 2011 в 09:06
Українські суди забороняють сьогодні понад 90% акцій протесту. Про це заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.
chernobylci_miting_berkut_miliciya.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Вважаю, що права на вираження свободи думки і слова, мирних зборів і маніфестацій мають бути гарантовано дотримані. Народ цілком правомірно прагне до прямого і відвертого діалогу з владою, вимагає врахування суспільних думок та власних інтересів у процесі прийняття рішень, які стосуються життя людини», - зазначила вона.

«Реформи мають призводити не до звуження гарантованих Конституцією та законами України прав громадян, а до їх реального забезпечення. Лише у такий спосіб ми зможемо ефективно протистояти гострим викликам, що постають перед Україною: подолати бідність, від якої наразі потерпає переважна більшість населення; захистити права соціально уразливих категорій громадян – дітей, інвалідів, осіб похилого віку, а також мігрантів; забезпечити права людини на справедливий суд та правовий захист; подолати ґендерний дисбаланс, усі прояви дискримінації та ксенофобії; викорінити такі ганебні явища, як корупція, насильство, тортури та торгівля людьми», - додала Н.Карпачова.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...