Топ Новини

Ісландський попіл поки не загрожує українському авіаруху

24 травня 2011 в 12:48
В Україні найближчим часом не чекають хмари попелу з вулкана Грімсвотн. Про це повідомив начальник Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

«Ця хмара загрожує поки що максимум Великобританії. Подальшого поширення поки що чекати не слід», - зазначив він.

М.Кульбіда нагадав про випадок з вулканом Ейяфьядлайокудль, зазначивши, що того разу виникли ускладнення з авіаційних рухом. «Потрібно пам'ятати випадок з вулканічним попелом попереднього вулкана в Ісландії. Зрозуміло, що ускладнення можуть виникнути в інших країнах, і це все буде відображатися на авіаційному русі в Україні», - підкреслив синоптик.

«Окрім якихось проблем з авіарухом, я думаю, інших проблем очікувати в Україні не слід», - підсумував М.Кульбіда.

Нагадаємо, що у зв'язку з виверженням вулкана Грімсвотн в Ісландії 21 травня було закрито головний міжнародний аеропорт Ісландії Кефлавік. У радіусі 220 кілометрів від вулкана введено зону заборони польотів.

Виверження вулкана
також внесло корективи у графік президента США, який переніс свій приліт до Європи з вівторка на понеділок через очікувану хмару попелу.

Востаннє Грімсвотн вивергався у 2004 році.

Виверження вулкану в Ісландії у квітні минулого року призвело до закриття повітряного простору частині Європи. Тоді авіасполучення було паралізовано протягом декількох днів. Аеропорти були заповнені десятками тисяч осіб, які скупчилися у них за цей час в очікуванні дозволу на виліт.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...