Топ Новини

Харківський підприємець, який не хоче здавати гроші до прокурорського фонду, потрапив у СІЗО

17 листопада 2011 в 09:30
Підприємець з м.Дергачі (Харківська область) Юрій Скрипка, який влітку розповів у програмі «Гроші» телеканалу 1+1 про обов'язкову здачу грошей до благодійного фонду «Правопорядок», потрапив у СІЗО за статтею, яка передбачає покарання від 7 до 12 років.
naruchniki.jpg
torange.ru

Дергачівський районний суд, рішенням якого Скрипку залишили в СІЗО, відбувся через 20 днів після взяття підприємця під варту (за законом - 48 годин). Сам суд відбувся пізно ввечері.

Харківські юристи повідомили журналістам, що суддя Ігор Караченцев використовував для написання постанови формулювання, які не передбачено законодавством.

Проблеми у підприємця почалися після того, як він відмовився вносити 200 000 грн на рахунок благодійного фонду «Правопорядок» і дав коментар телепрограмі «Гроші». Перший внесок Скрипки (150 000 грн) фонд витратив на придбання автомобіля «Skoda Octavia».

Після виходу програми в ефір обласна прокуратура провела перевірку і не виявила в Дергачівському районі правопорушень. Після цього, за словами місцевих підприємців районна прокуратура провела додатковий збір грошей для вирішення питання з комісією.

«Це взагалі різко позначилося на всіх підприємцях. Тому що почали збирати суми і суми, скажімо — не смішні...Це як у 90-х роках були бандюки, так тепер можна назвати працівників прокуратури», - сказав один із Дергачівських бізнесменів.

У Генпрокуратурі журналістам повідомили, що за останні два роки благодійна допомога фонду «Правопорядок» органам прокуратури склала 10 млн грн.
 

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...