Хакери зламали сайт ЦРУ

16 червня 2011 в 08:48
Офіційний сайт Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) у середу, 15 червня, піддався атаці хакерського угруповання Lulz Security. Повідомлення про злом з'явилося на сторінці Lulz Security у Twitter.

Відразу ж після повідомлення про ймовірну атаку ресурс сайт став недоступним.

У той же час, на сайті самого угруповання Lulz Security не було опубліковано жодних даних, викрадених з cia.org. Huffington Post припускає, що хакери могли просто порушити роботу сайту, не заволодівши при цьому ніякими важливими даними.

На сайті ЦРУ малоймовірно знайти якусь «конфіденційну інформацію», оскільки ресурс сам по собі призначено для загального користування. Проте, як відзначають експерти в області кібербезпеки, атака на державний веб-сайт є федеральним злочином і кваліфікується як «акт про комп'ютерне шахрайство і злочин».

Представник ЦРУ не підтвердив, але і не спростував інформацію про атаку на сайт.

Нагадаємо, за словами хакерів, протягом останніх днів вони двічі атакували внутрішню мережу Сенату США. Раніше Lulz Security здійснила атаки на сервер підрозділу ФБР, сайт розробника ігор Bethesda і на сайт підрозділу корпорації Sony. Окрім того, хакерське угруповання зламало сайт американської телекомпанії PBS у відповідь на те, що на каналі було показано фільм, який критикує творців ресурсу WikiLeaks.

Нещодавно угруповання повідомило про створення «гарячої лінії», за допомогою якої буде приймати заявки на злом сайтів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Курс валют
USD 25.66
EUR 27.94
Останні новини