Топ Новини

Гриценко не розуміє, чому Янукович то збільшує армію, то зменшує

15 серпня 2011 в 13:24
Президент України Віктор Янукович може остаточно зруйнувати вітчизняну армію указом про скорочення чисельності збройних сил на 8 тис осіб. Про це заявив голова партії «Громадянська позиція» і екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

«Янукович, мабуть, сам не знає, що робить. До 12 травня цього року він підписав закон №3312- VI, яким чисельність армії було збільшено на 1 тисячу осіб порівняно з раніше затвердженою чисельністю у 191 тисячу, тобто до 192 тисяч. Пройшло лише 3 місяці і той самий Янукович тепер вносить законопроект, яким армія не збільшується, а  скорочується на 8 тисяч осіб, до 184 тисяч. Так можуть діяти лише безголові політики, які не розуміють суті рішень, що вони ухвалюють», - заявив А.Гриценко. 

Гриценко наголосив, що вже два бюджетних роки правління Януковича з точки зору розвитку армії втрачені, а також застеріг, що так само може бути втрачено 2012рік.

«Немає  до тепер ні Державної програми розвитку збройних сил, ні Державної програми озброєнь і військової техніки, жодних інших системних документів, які б визначали політику української держави у сфері оборони. Жодних! Такої ситуації в Україні не було ніколи за 20 років її незалежності. Так само за 20 років не було такого нетямущого міністра оборони, який неспроможний запропонувати уряду і президенту проекти вкрай важливих державних програм», - повідомив колишній міністр оборони. 

За його словами, президента турбують лише сили внутрішньої безпеки – прокуратура, СБУ, податкова міліція, МВС і внутрішні війська.

«Саме ці структури з подачі Януковича мають пріоритетне фінансове, матеріальне і технічне забезпечення. І відповідно їхньому розвитку він приділяє найбільше уваги», - вважає А.Гриценко. 

Гриценко  вимагає від президента невідкладно розробити і затвердити указом Державну програму розвитку збройних сил на період до 2015 року і зупинити подальше внесення подібних непродуманих законопроектів, що то зменшують її чисельність.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...