Топ Новини

Греція обіцяє владнати проблеми з видачею віз українцям

26 травня 2011 в 12:17
МЗС Греції підтверджує наявність певних складнощів з видачею своїми консульствами шенгенських віз громадянам України.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив міністр закордонних справ Греції Дімітріс Друцас.

 
«Мені відомо і про наявність проблем. Але можу вас запевнити, що ми вживаємо всіх заходів, щоб наші консульства згладжували неприємні моменти цієї процедури. Ми хочемо, щоб перше враження того, хто бажає відвідати нашу країну, було якомога кращим. Це основний політичний вибір нинішнього уряду, і ми дали чіткі вказівки з цього приводу», - підкреслив він.
 
За словами міністра, результатом таких кроків конкретно в Україні стало збільшення на 55% кількості виданих у 2010 році віз у порівнянні з 2009 роком. Також значно збільшилася кількість багаторазових віз.
 
«Між іншим, можу вас запевнити: наші консульські установи в Україні отримали вказівки - і виконують їх - гнучко і ефективно застосовувати Угоду про лібералізацію візового режиму між Україною та ЄС», - підкреслив міністр.
 
Дослідження консульських послуг, що надаються дипустановами європейських країн, яке провів консорціум семи українських NGO, і складений на його підставі рейтинг поставили консульство Греції на одне з останніх місць. Серед основних претензій з української сторони - невиконання грецькою стороною п.4 Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз і вимога необгрунтовано великої кількості документів, часто грубе ставлення консульських працівників.
 
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Тетяни Силіної з Дімітрісом Друцасом.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...