Герман: Звільнення Табачника залежить від наполегливості громадськості

13 вересня 2011 в 13:23
Звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту може відбутися лише через наполегливість і послідовність громадськості. Про це заявила радник президента України з гуманітарних питань Ганна Герман.
german_DSC6191_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

«У системі української освіти за останній рік дуже багато змінилося під тиском громадської думки. Завершення всієї цієї історії (щодо звільнення) теж буде залежати від громадської думки, від її потужності і сили, і від того, наскільки це струмінь буде наполегливий і послідовний у розчищенні "авгієвих стаєнь" усієї 20-річної української політики», - сказала Г.Герман.

На її думку, за 20 років в українській політиці назбиралося "багато всього такого, на що потрібен богатир, який вимиє все це з "авгієвих стаєнь". "А таким чистим струменем може бути лише розвинуте суспільство, яке змушує рахуватися з ним", - підкреслила радник президента.

Раніше президент України Віктор Янукович попередив міністрівгуманітарного блоку, що якщо вони не змінять своє ставлення до роботи, то їх чекає доля віце-прем'єра - міністра регіональногорозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...