Топ Новини

Фан-зону у Києві будуть знімати близько 60 відеокамер

31 травня 2012 в 14:01
Близько 60 камер відеоспостереження фіксуватимуть всі події, що відбуваються у фан-зоні Євро-2012 в Києві. Сигнал з відеокамер буде передаватися на два штаби, один з яких - у столичному управлінні Міністерства внутрішніх справ, другий - штаб безпеки правопорядку фан-зони. У фан-зону заборонено входити у кепці, опущеній на чоло, і в окулярах.
camera.jpg
fastcompany.com

Близько 60 камер відеоспостереження фіксуватимуть всі події, що відбуваються у фан-зоні Євро-2012 в Києві, повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко.

"Тут буде встановлено 59 відеокамер, які фіксуватимуть кожен вхід і всю фан-зону в тому числі", - заявив він на брифінгу в четвер у Києві.

За словами заступника голови КМДА, сигнал з відеокамер буде передаватися на два штаби, один з яких - у столичному управлінні Міністерства внутрішніх справ, другий - штаб безпеки правопорядку фан-зони.

Голубченко зазначив, що організація роботи фан-зони проводиться відповідно до вимог УЄФА. Згідно з цими вимогами, фан-зона повинна бути закрита з чотирьох сторін, вхід має бути не обмежений, але контрольований.

Відеокамери будуть встановлені з метою дотримання безпеки та правопорядку на території фан-зони. Голубченко підкреслив, що камери будуть встановлені на входах у фан-зону, а також на її території.

При цьому фейс-контроль на вході у фан-зону не передбачений, однак, як зазначив заступник голови КМДА, у правилах проходження на територію фан-зони "заборонено входити у кепці, опущеній на чоло, і окулярах".

Крім того, за словами А.Голубченка, інформація з відеокамер, які фіксуватимуть все, що відбувається у фан-зоні, буде зберігатися протягом трьох місяців.

Чемпіонат Європи з футболу стартує 8 червня матчем-відкриттям турніру у Польщі і завершиться фінальним матчем 1 липня на НСК "Олімпійський" у Києві. В цілому в Україні пройдуть 16 матчів з 31. В Україні матчі Євро-2012, крім Києва, прийматимуть Харків, Львів і Донецьк.

Читайте також:

Міліція буде стежити за порядком на Євро-2012 за допомогою 422 відеокамер

Київська влада хоче заборонити фанатам купатися під час Євро-2012

Міліція нарахувала в Україні 1400 проблемних фанатів

Україна очікує на Євро-2012 до 1,2 мільйона туристів, експерти - до 500 тисяч

Попов пообіцяв розібрати будинки на Андріївському, а потім зібрати

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...