Топ Новини

Єжель відішле бізнесменів слідом за миротворцями

27 травня 2011 в 15:03
Українські бізнесмени повинні працювати в гарячих точках планети разом з українськими миротворцями. Про це міністр оборони України Михайло Єжель заявив сьогодні на брифінгу з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН, який відзначається 29 травня.
ejel_ezhel_21.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

На думку міністра, до військовослужбовців, які служать в тих або інших гарячих точках світу, мають приєднатися українські бізнесмени і працювати в цих країнах.
 
«Це питання, яке потребує подальшого розвитку і розширення, тому що бути присутнім там і не використовувати це - не зовсім вигідно для нашої держави», - зазначив М. Єжель.
 
У цілому, за його словами, за роки незалежності України близько 37 тис. військовослужбовців брали участь у різних миротворчих операціях по всьому світу.
 
На сьогоднішній день 476 українських військових виконують миротворчі завдання у складі 9 місій ООН і НАТО на територіях 8 країн світу.
 
Про комерційну жилку нинішнього міністра оборони ZN.UA писало неодноразово.
 
Що стосується українських миротворців, то частина з них вже давно навчилася отримувати прибуток у країнах свого перебування, наприклад, за допомогою махінацій з паливом в Косово.
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...