Екстрасенсорні здатності «доктора Пі» перевірятимуть чотири місяці

27 червня 2012 в 17:06
Експертиза з'ясує, чи справді «доктор Пі» володіє якимись екстрасенсорними здібностями, а також перевірить його загальний психічний стан.
slusarchuk.jpg
chessglum.com
 Призначена близько місяця тому комплексна судово-медична експертиза щодо визначення психічного стану та екстрасенсорних здібностей Андрія Слюсарчука, більш відомого як «доктор Пі», триватиме від двох до чотирьох місяців, Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.
 
В УЗГ помітили, що висновком поки не встановлені нові епізоди злочинної діяльності «доктора Пі», проте слідство у справі триває.
 
Як повідомлялося, Слюсарчук у квітні був переведений зі Львова до Київського СІЗО для проведення відповідних слідчих дій.
 
Кілька років тому в ЗМІ з'явилася серія публікацій про феноменальні здібності Слюсарчука, який відтворював по пам'яті великі об'єми інформації, зокрема 30 мільйонів цифр у числі «Пі» після коми, вигравав шахові партії біля комп'ютера, цитував напам'ять текст з будь-якої сторінки «Кобзаря» і проводив обчислення з числами астрономічного розміру. Слюсарчук також, назвався нейрохірургом, лікував хворих людей.
 
Слюсарчук став лауреатом Державної премії України, йому було присвоєно звання професора.
 
Проте в результаті розслідування газети «Експрес» з'ясувалося, що Слюсарчук не має ні диплома медичного вузу, ні вищої освіти. За даними ЗМІ, він калічив десятки людей, зафіксовано, як мінімум, три смертельних випадки.
 
Стосовно Слюсарчука порушено 2 кримінальні справи - за підозрою в шахрайстві і за підозрою у використанні підроблених документів.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...