Екс-прес-секретар Кучми викликала страйк у газеті «Сегодня»

9 грудня 2011 в 07:10
Редакція газети «Сегодня» оголосила передстрайковий стан. Про це йдеться в заяві, поширеній редакцією газети ввечері у четвер, 8 грудня.
gromnitskaya_dumskaya.net.jpg
dumskaya.net

«В останні місяці в компанії «Сегодня мультимедиа» склалася напружена ситуація. Новий генеральний директор компанії Олена Громницька веде лінію на згортання прийнятих раніше в компанії прозорих і цивілізованих правил гри», — йдеться у повідомленні.

Колектив газети зазначає, що О.Громницька «намагається впровадити корупційні схеми публікації замовних статей, які вона використовувала на своїх попередніх місцях роботи, а також ввести цензуру в газеті «Сегодня» і на сайті Segodnya.ua».

Зокрема, звичайною практикою стало зняття за прямою вказівкою О.Громницької матеріалів з сайту газети щодо різних діячів (наприклад, мера Одеси Олексія Костусєва, радника президента Ганни Герман), тиск на головного редактора газети «Сегодня» з метою запобігти появі «незручних» публікацій щодо окремих політиків і бізнесменів. У той же час, на сайті стали розміщуватися в якості редакційних матеріалів статті, які у газеті виходили як рекламні (з останніх прикладів — промова бізнесмена Дмитра Фірташа на з'їзді роботодавців).

Трудовий колектив редакції газети «Сегодня» повідомляє, що ще 28 листопада передав звернення з приводу деструктивної діяльності О.Громницької на ім'я акціонера газети Ріната Ахметова, а також на ім'я відповідальних менеджерів СКМ. Р.Ахметов доручив провести розгляд.

У свою чергу представники СКМ заявили головному редактору газети «Сегодня» Ігорю Гужві про те, що розслідування, якщо і буде проведено, то колись у майбутньому, і запропонували головному редактору написати заяву про звільнення. Єдині оголошені причини — підготовка листа на ім'я Р.Ахметова і незгода з політикою генерального директора. Після того, як І.Гужва відмовився це зробити, йому було оголошено, що його все одно буде звільнено. Підстав для звільнення, згідно з КЗпП, названо не було.

«Трудовий колектив розцінює цей факт як початок розправи над редакцією за проявлену принципову позицію і оголошує передстрайковий стан.

Наші вимоги:

1. Провести розслідування порушених у нашому зверненні проблем і відновити цивілізовані норми роботи компанії, гарантувати журналістам газети право доносити об'єктивну інформацію читачам, припинити цензуру.

2. Припинити спроби звільнення підписантів звернення.

3. На час розслідування відсторонити Олену Громницьку від виконання обов'язків генерального директора ПрАТ «Сегодня мультимедиа».

У разі невиконання цих вимог редакція газети «Сегодня» буде змушена вдатися до крайнього заходу — страйку», — сказано в заяві трудового колективу.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...