Топ Новини

Екіпаж "Костянтина Ольшанського" нагородили за евакуацію біженців з Лівії

22 червня 2011 в 11:47
На борту великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський» відбулося вручення нагород військовослужбовцям - учасникам походу корабля з виконання гуманітарної місії з евакуації громадян України з Лівії.

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов зазначив, що екіпаж корабля з честю виконав завдання державного значення, повідомляє прес-служба Кабміну.

Адмірал вручив військовослужбовцям нагороди Міністерства оборони України, подяки, грамоти, цінний подарунок від міністра оборони України, почесні нагрудні знаки, а також подяки, грамоти та цінний подарунок від начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України.

Під час урочистого шикування на «Костянтин Ольшанський» також було оголошено наказ командувача ВМС ЗС України про заохочення особового складу корабля і тих військовослужбовців флоту, що брали участь у підготовці ОГК до дальнього походу. Згідно з цим наказом, група військовослужбовців за бездоганне виконання військового обов'язку при проведенні у 2011 році гуманітарної місії з евакуації громадян України та інших держав з території Лівії отримала подяки та грамоти.

Великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський" у ніч на 23 березня вирушив із Севастополя у Середземне море з метою виконання гуманітарної місії з евакуації громадян України з Лівії.

У понеділок, 4 квітня, в міжнародному морському порту Тріполі (Лівії) він здійснив прийом на борт 85 громадян України і 108 громадян інших держав (серед пасажирів було 78 жінок і 35 дітей) і взяв курс на Мальту, де висадив частину евакуйованих іноземних громадян.

11 квітня 113 цивільних осіб, що залишили Лівію, у тому числі 85 громадян України прибули до України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...