Топ Новини

Єдиною загрозою Україні у військовій сфері Єжель вважає загрозу війни

23 червня 2011 в 14:53
Кабінет міністрів України в середу, 22 червня, повторно схвалив проект указу президента України «Про Воєнну доктрину України» з урахуванням пропозицій Ради національної безпеки і оборони України, повідомляє прес-служба Міноборони.
armiya_orujie_oruzhie_pistolet_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«За структурою і змістом нова редакція документа істотно відрізняється від чинної редакції Військової доктрини», - зазначають у Міноборони.

Зокрема, «єдиною загрозою національній безпеці України у воєнній сфері доктрина вбачає загрозу застосування воєнної сили».

Крім того, у новій редакції Військової доктрини є окремий розділ, в якому визначено принципи та шляхи запобігання виникнення військових конфліктів. «Головний акцент зроблено на пріоритеті використання Україною невоєнних інструментів», - підкреслили в Міноборони.

Як наголошується в повідомленні, правки, внесені після зауважень РНБО, мають редакційний характер. Зокрема, вони стосуються статей 9, 12 і 19,  пов’язаних з описом тенденцій розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України та ймовірних воєнних конфліктів, у які може бути втягнута держава.

Про нову Воєнну доктрину ZN.UA писало неодноразово.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...