Топ Новини

Для сімейних лікарів проїзд у громадському транспорті зроблять безкоштовним

27 жовтня 2011 в 10:13
У Києві сімейні лікарі будуть безкоштовно їздити у громадському транспорті. Таке рішення прийняла координаційна рада з питань проведення реформування системи охорони здоров'я в м. Києві.
vrachi_mediki_1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Міськдержадміністрація готова піти на це, з метою матеріального стимулювання лікарів загальної практики/сімейної медицини, які працюють в амбулаторіях міста.

Однак ще необхідно забезпечити внесення змін до рішення Київської міської ради від 18.06.2009 р. «Про безкоштовний проїзд у міському пасажирському транспорті працівників сфери охорони здоров'я», заручившись підтримкою депутатів Київради. Адже рішенням від 2009-го року безкоштовний проїзд лікарів загальної лікарської практики/сімейної медицини не передбачений. Керівництву головного фінансового управління доручено передбачити витрати на безкоштовний проїзд у бюджеті міста.

Окрім того, головному управлінню охорони здоров'я м головному фінансовому управлінню наказано вирішити питання про виділення коштів для забезпечення службовими автомобілями лікарів первинної ланки, що працюють у приватному секторі та мікрорайонах низької забудови.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...