Держава звернула увагу на дитяче харчування

16 серпня 2011 в 07:49
Кабінет Міністрів України затвердив Державну цільову соціальну програму розвитку виробництва продуктів дитячого харчування на 2012-2016 роки.
web_deti.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Програма має допомогти створенню сприятливих умов для розвитку виробництва безпечних та якісних продуктів дитячого харчування. Для цього пропонується надавати державну підтримку на технічне переоснащення підприємств–виробників продуктів дитячого харчування, створення нових виробничих потужностей та лабораторного обладнання. Окрім цього програма передбачає розроблення стандартів і технічних регламентів позначення, пакування, маркування та етикування продуктів дитячого харчування, гармонізацію вітчизняного законодавства у сфері безпечності та якості продуктів дитячого харчування з міжнародним законодавством відповідно до вимог Кодексу аліментаріус.

Орієнтовний обсяг коштів, необхідний для виконання програми, становить 643,43 млн грн, у тому числі 457,78 млн грн за рахунок держбюджету, 12,3 млн грн – за рахунок місцевого бюджету, решта коштів залучаються з інших джерел.

Передбачається, що доступ дітей віком до 3-х років до продуктів харчування буде здійснюватись через дитячі установи та лікувально-профілактичні заклади. Оплату ж дитячого харчування пропонується здійснювати за рахунок чинної програми допомоги на дитину при народженні та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...