Топ Новини

Депутати попередньо схвалили заборону реклами горілки і пива

17 травня 2012 в 17:37
Як зазначається на сайті ВР, законом зокрема пропонується поширити дію заборон, передбачених статтею 22 Закону "Про рекламу", на рекламу пива і напоїв, що виготовляються на його основі.
pivo_beer_alcogol_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада (ВР) України попередньо схвалила заборону реклами алкогольних напоїв та пива. "За" відповідний законопроект № 9099 у першому читанні проголосував 261 депутат.

Авторами законопроекту є депутати Микола Томенко та Андрій Шевченко (обидва - від "БЮТ-Батьківщина").

Як зазначається на сайті ВР, законом зокрема пропонується поширити дію заборон, передбачених статтею 22 Закону "Про рекламу", на рекламу пива і напоїв, що виготовляються на його основі.

Також пропонується заборонити рекламу алкогольних напоїв, пива та/або напої, що виготовляються на його основі, знаки для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, пиво та/або напої, що виготовляються на його основі, на радіо і телебаченні з шести до двадцяти чотирьох годин.

Під час представлення документа в парламенті Микола Томенко заявив, що в минулому році цей законопроект не був прийнятий, оскільки врахували думку Кабінету Міністрів, що його прийняття перешкодить проведенню чемпіонату з футболу Євро-2012.

"Пропонуємо горілку повністю заборонити. Для пива пропонуємо залишити бренди", - уточнив Томенко, якого цитує "Українська правда".

Читайте також:

Рада прийняла в першому читанні законопроект про повну заборону куріння в ресторанах і на стадіонах


Повна заборона на рекламу тютюну в Україні набуде чинності через півроку


Рада відмовилася забороняти образ лікаря в рекламі

Янукович виявився в першій трійці українських рекламодавців

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...