Чорнобильці, що голодують під Кабміном, нікуди їхати не збираються

8 грудня 2011 в 15:22
Учасники голодування в Маріїнському парку спростовують інформацію про те, що вони нібито домовилися про щось із Пенсійним фондом.
chernobylci
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Чорнобильці, які голодують у Маріїнському парку в Києві, спростовують інформацію про те, що вони нібито домовилися про щось із Пенсійним фондом.

Про це агентству УНІАН повідомив учасник акції Микола Костєв, зазначивши, що до них взагалі ніхто з уряду не приходив про щось домовлятися чи вести якісь перемовини.

За інформацією М.Костєва, на даний момент 10 чорнобильців, які оголосили сухе голодування сьогодні вранці, забрали з парку на лікування, тому що стан їхнього здоров'я різко погіршився.

Він повідомив, що також припинив голодування і вирушає на лікування, тому що у нього піднялася температура під 40 градусів, і він ледве говорить.

М.Костєв не уточнив, куди вирушили його колеги на лікування, але підкреслив, що ніхто з народних депутатів або інших політиків їм не допомагає. За словами учасника акції протесту, до них цілий день приходили народні депутати з різних політичних сил, але так ніхто і не допоміг з вирішенням питання щодо встановлення намету. Зараз заявка учасників акції на дозвіл встановити намет знаходиться у Київській міській державній адміністрації, але рішення поки немає.

М.Костєв також зазначив, що чорнобильці не збираються припиняти голодування, і до них на підтримку прибувають нові й нові люди.

Зараз у Маріїнському парку голодують близько 30 чорнобильців.

Нагадаємо, сьогодні вдень джерело у правоохоронних органах повідомило, що нібито 12 чорнобильців з Луганської області, які голодують біля Кабінету міністрів, після зустрічі з представниками Пенсійного фонду висловили бажання повернутися додому.

Як повідомлялося 30 листопада у Києві група чорнобильців з різних регіонів оголосила голодування біля Кабінету міністрів. Вони розташувалися у Маріїнському парку навпроти будівлі уряду. Чорнобильці вимагають від держави виконати рішення судів про виплату їм заборгованості з пенсій.

Сьогодні, 8 грудня, вранці 12 чорнобильців оголосили сухе голодування.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...