Число туристів у світі впевнено зростає, незважаючи на проблеми в економіці

13 вересня 2012 в 08:17
Кількість міжнародних туристів у світі до кінця року перевищить 1 млрд людей. Найбільш відвідуваним регіоном залишається Європа. Туризм є однією з найбільш динамічних галузей економіки як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються.
turkish_beach_1.jpg
turizmkirov.ru

Близько 467 млн осіб здійснили подорожі в різні країни світу в першому півріччі 2012 року, що на 5%, або на 22 млн більше, ніж за аналогічний період 2011 року, говориться в матеріалах Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

«Незважаючи на економічну нестабільність у світі, туризм є однією з найбільш динамічних галузей економіки як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються, дозволяючи створювати нові робочі місця», - зазначає генеральний секретар UNWTO Талеб Ріфаї.

За прогнозами організації, в 2012 році кількість міжнародних прибуттів у світі зросте на 4% і перевищить 1 млрд людей.

В Європі, найбільш відвідуваному регіоні світу, збільшення кількості міжнародних прибуттів склало 4%. При цьому в Центральній і Східній Європі зростання склало 7%, в Західній - 5%, в Південній - 1%.

В той же час в Африці міжнародних прибуттів стало на 7% більше. Зокрема, на 11% «підросла» Північна Африка, і однією з основних причин є відновлення такого популярного напрямку, як Туніс.

Як повідомляють в UNWTO, ситуація почала стабілізуватися і в Єгипті, завдяки чому на Близькому Сході число міжнародних прибуттів не знизилася, а, навпаки, зросла на 0,7%.

За грошовими витратами під час відпочинку за кордоном найбільшу динаміку продемонстрували громадяни Китаю (+30%), Росії (+15%), США (+9%), Німеччини (+6%) і Канади (+6%), наголошується в повідомленні .

У 2011 році кількість міжнародних туристів досягла 990 млн осіб, а надходження (включаючи пасажирські перевезення) склали 1,2 трлн доларів США, або близько 6% від світового експорту товарів і послуг.

Читайте також:

Дві третини уболівальників після Євро-2012 в Україну більше не приїдуть

Після відпочинку в Криму кожен п'ятий турист більше туди не повернеться

Опитування: Євро-2012 тільки погіршив туристичний імідж України

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...