Топ Новини

Чиновники КМДА «кришують» рейдерів?

2 квітня 2012 в 07:41
Заступник директора будівельної компанії «Дніпроплаза» заявляє, що у столиці існує налагоджена схема «громадського» рейдерства - коли в інвесторів починають вимагати гроші за «спокій», який виражається у відсутності наметових містечок і найнятих пікетників навколо нового будівництва.
stroitel_kaska.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Незважаючи на наявність повного переліку необхідних дозвільних документів та отримання «схвалення» всіх передбачених законом відповідних органів, компанія-забудовник «Дніпроплаза» стала об'єктом вимагань з боку лідера громадянського руху «Кияни разом» Ярослава Діденка, який організував пікети і збір підписів проти будівництва.

Про це заявляє заступник директора будівельної компанії ТОВ «Дніпроплаза» Вікторія Рабандірова в опублікованому ZN.UA матеріалі «Громадські рейдери як пляма на репутації нової київської влади».

За її словами, незабаром після цього забудовнику в масовому порядку почали під тим або іншим приводом пред'являти претензії представники Печерської РДА, Головного управління КМДА з благоустрою, МНС, «Київзеленбуду», Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві (ДАБК), а також заступник голови КМДА Михайло Кучук, який приїздив на будмайданчик і заявив, що незабаром землю у забудовників буде відібрано.

«Контролювати
знесення паркану без попередження до нас приїхали особисто Михайло Кучук з трьома помічниками, три представники Київзему, особисто Сергій Садовий, чотири наряди міліції, а також Ярослав Діденко з десятьма місцевими жителями, приблизно п’ятдесят вочевидь найнятих молодих і літніх людей, які діяли за командою Діденка. Немислимий ескорт для знесення законно встановленого тимчасового огородження на законно отриманій земельній ділянці».

Робандірова заявляє, що у столиці існує вже непогано налагоджена схема «громадського» рейдерства - коли в інвесторів починають вимагати гроші за «спокій», який виражається у відсутності наметових містечок та пікетів цивільних осіб (не мешканців навколишніх будинків, а найнятих пікетників) навколо нового будівництва.

«На жаль, у
діючій команді столичних керівників є окремі персонажі, які, переймаючись винятково своїми меркантильними інтересами, прикриваючись іменем голови міської виконавчої влади, навмисно створюють проблеми багатьом київським забудовникам. А потім, як у нас заведено, пропонують «вирішувати» ці проблеми, як ми всі розуміємо, не за «спасибі». При цьому їхнім основним знаряддям є як різні міські служби, наділені владними повноваженнями, так і популярні нині псевдозахисники міста, котрі не соромляться прямо вимагати гроші з забудовників і лякати проблемами, якщо ті, маючи всі законні підстави, справедливо не хочуть іти на повідку у таких дрібних шахраїв».

Читайте також:

Азаров зацікавився рейдерством


У Київського славістичного університету відбирають будівлю


КПІ знаходиться в стані постійної боротьби з рейдерами

Бізнес, навіть у владі, ще довго не зможе себе захистити, - Тігіпко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...