Брейвіка офіційно звинуватили у тероризмі і навмисних убивствах

7 березня 2012 в 13:33
Звинувачення було зачитано самому Брейвіку в камері тюрми "Іла" у присутності двох адвокатів підозрюваного. Захист обвинувачуваного повідомив, що Брейвік сприйняв його спокійно.

Норвежцю Андерсу Брейвіку пред'явлено офіційне звинувачення у тероризмі і навмисних убивствах. Про це 7 березня повідомив прокурор Свейн Холден на прес-конференції.

Холден докладно повідомив, про що йде мова про звинувачення, яке містить 19 сторінок. У ньому описується хід подій 22 липня минулого року, коли стався подвійний теракт в урядовому кварталі Осло і на острові Утейя, у результаті якого загинули 77 осіб.

Звинувачення було зачитано самому Брейвіку у камері тюрми "Іла" у присутності двох адвокатів підозрюваного. Захист обвинувачуваного повідомив, що Брейвік сприйняв його спокійно.

Раніше Брейвік визнав напади в Осло і на острові Утейя, проте відкинув звинувачення у тероризмі.

Брейвік не заперечує факт вбивства, але продовжує наполягати, що цей жорстокий акт був необхідний для боротьби з "ісламізацією Європи та мультикультуралізмом".

При цьому, фахівці, що проводили психіатричну експертизу, приходили до протилежних висновків: спочатку вони вирішили, що Брейвік неосудний, пізніше визнали осудність підозрюваного.

Читайте також:

Опубліковано «розстрільний список» Брейвіка: у ньому політики, журналісти й цілі організації

Брейвік не кається і вимагає негайного звільнення


Суд в Осло призначив повторну психіатричну експертизу Брейвіка

Психіатри підтвердили неосудність Брейвіка

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...