Топ Новини

Азаров вважає, що темпи євроінтеграції України прискорилися

17 червня 2012 в 12:07
Незважаючи на фактично заморожування відносин з Євросоюзом і загрозу бойкоту від єврочиновників Євро-2012, прем'єр все ж вважає, що стараннями уряду Україна семимильними кроками рухається до Європи.
azarov_.jpg
kmu.gov.ua
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вважає, що темпи євроінтеграції України не сповільнилися, а прискорилися. Про це він заявив в ефірі Харківського обласного державного телебачення.
 
"Темпи просування України по шляху євроінтеграції не сповільнилися, а - навпаки - прискорилися ... Просування наше по шляху європейського розвитку визначається не стільки і не тільки документами, які ми підписуємо, скільки реальною роботою в країні", - сказав Азаров.
 
Як приклад такої роботи він навів підготовку до Євро-2012: були побудовані сучасні залізні дороги, стадіони, аеропорти, готелі, відремонтовано Варшавську трасу. Крім того, не забув Азаров згадати про новий Кримінально-процесуальний кодекс (КПК), проведення реформи судоустрою, податкової реформи і низку інших реформ.
 
Водночас відзначимо, що в Євросоюзі дотримуються саме іншої думки. Так, після відвідування Україи віце-президент Європарламенту заявив, що інтеграція України з ЄС відійшла на другий план через внутрішній конфлікт влади і опозиції. Він зазначив, що хоч стратегічні відносини між Україною та ЄС "дуже важливі, але через цей конфлікт вони відходять у тінь".
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...