Топ Новини

Amnesty International вимагає нового розслідування смерті Індила

7 січня 2012 в 08:11
Українська влада має ініціювати нове розслідування смерті студента, який перебував під вартою, заявила Amnesty International.

Обох міліціонерів було звинувачено лише у незначній недбалості за смерть 19-річного Ігоря Індила. Один з них, Сергій Приходько, був засуджений до 5 років позбавлення волі умовно, а другий, Сергій Коваленко, взагалі був амністований судом.

Ігор Інділо помер у травні 2010 року від перелому черепу та внутрішньої кровотечі після того, як його затримали та допитували двоє співробітників міліції у Києві. Його родина підозрює Сергія Приходька у нанесенні фатальних ударів, які і спричинили смерть хлопця.

«Засудження двох міліціонерів за незначну недбалість, коли є вагомі докази вважати, що саме їх дії призвели до смерті Ігоря Інділа, є вираженням шокуючої зневаги до життя людини», – заявив Джон Дальхузен, заступник директора програми Amnesty International у Європі та Центральній Азії.

«Цей випадок став лакмусовим папірцем на здатність української судової системи серйозно розслідувати заяви про зловживання міліції. Її нездатність зробити це свідчить про необхідність системних реформ», – сказав Джон Дальхузен.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...