Американські військові на антитерористичних навчаннях будуть протистояти зомбі-апокаліпсису

18 вересня 2012 в 11:29
За сценарієм навчань на Землі починається епідемія вірусу, який пожирає мозок людини. У цих умовах військові, поліцейські та медики будуть відпрацьовувати свої навички боротьби з пандемією.
oborona_usa.jpg
hizb-russia.info

Військові, поліцейські, медики та держслужбовці США будуть тренуватися протистояти терористичній загрозі на зомбі - така ідея прийшла в голову організаторам форуму з громадської безпеки. Деталі ноу-хау компанія HALO Corp. не стала розкривати, але підкреслила: американці повинні бути готові до будь-якої, нехай навіть неймовірної загрози.

Щоб не стати мішенню для насмішок, американська преса наголошує: зомбі не існує. Зате цей образ зручно використовувати у пост-апокаліптичних сценаріях, пише The Huffington Post. «Звичайно, це почасти забава. На додаток форум наповнений більш серйозними навчальними курсами», - пише видання.

Щоб не псувати сюрприз більш ніж тисячі учасників форуму, організатори вирішили не розкривати секрети зомбі-тренінгу. Відомо тільки, що за сценарієм на Землі починається епідемія вірусу, який пожирає мозок людини. У цих умовах військові, поліцейські та медики будуть відпрацьовувати свої навички боротьби з пандемією.

Образ зомбі в Америці вже не раз експлуатувався в просвітницьких цілях. Наприклад, Департамент національної безпеки влаштовував «смішну» навчальну тривогу для громадян, заявивши про загрозу нападу повсталих мерців.

Центр із контролю і профілактики захворювань теж одного разу влаштував переполох у ЗМІ, використавши «грайливих», за словами журналістів, зомбі для залучення уваги до проблем здоров'я. Потім довелося пояснюватися перед пресою, що відомство не вірить в існування зомбі.

До речі, в Америці цей образ настільки популярний, що в розпал президентської кампанії з'явився зомбі-кандидат у президенти. Містер А. Зомбі заявляв, що відстоюватиме права нежиті, навіть якщо йому доведеться за це вмерти - ще раз.

Читайте також:

Ромні розговорився, не знаючи, що його знімають на відео: половина американців - безхребетні нахлібники

США розсекретили документи про підготовку до ядерної війни проти СРСР

Психологи виявили у найуспішніших президентів США схильність до психопатії

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...