Топ Новини

Амбіційні люди заробляють більше, але помирають раніше, - дослідження

7 березня 2012 в 10:50
Вчені прийшли до висновку, що прагнення зробити кар'єру і більше заробляти відбивається на здоров'ї і щасті людини.
dengi.jpg
webmlmsecret.com

Батьки, які розвивають у своїх дітях прагнення робити кар'єру і більше заробляти замість того, щоб проводити більше часу з друзями, можливо, вказують їм найкоротший шлях до могили. До такого висновку прийшли американські вчені.

Люди зі значними амбіціями заробляють більше грошей, але частіше хворіють, почувають себе менш щасливими і вмирають раніше за своїх не настільки цілеспрямованих однолітків.

Під час дослідження, яке проводилося у коледжі ділового адміністрування ім. Мендоси Університету Нотр-Дам, було вивчено біографії 717 випускників Оксфорда, Гарварда і Єля. Їхні дані були зіставлені з тими, хто не закінчував престижних університетів.

Виявилося, що власники завищених амбіцій, як правило, не враховують інші аспекти, причому саме ті, які відповідають за довге і щасливе життя, друзів і щасливе сімейне життя.

Керівник групи дослідників професор Тімоті Джадж, визнає, високі амбіції допомагають досягти значних успіхів у професійній сфері, однак дорого обходяться їхнім власниками у всіх інших сферах життя.

«Якщо амбітність приносить позитивний результат, і з точки зору кар'єри вона приносить успіх, та й для економіки такі люди корисні, але наше дослідження також дозволяє припустити, що амбітна людина платить за це дорогу ціну», - пояснив він.

Незважаючи на всі свої досягнення, попереджає вчений на закінчення, амбітні люди у кращому випадку лише трохи щасливіші, ніж їхні менш амбітні колеги, і найчастіше насолоджуватися успіхами вони будуть не так довго.

Читайте також:

Багаті люди схильні до жадібності і аморальної поведінки, - дослідження

У рейтинг Forbes цього року увійшли 8 українських мільярдерів

Forbes оприлюднив список 100 найбагатших людей України

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...