Топ Новини

400 тисяч киян до Дня Незалежності отримають допомогу від київської влади

13 серпня 2012 в 11:31
До 20-22 серпня усі виплати будуть здійснені. Кияни отримають від 100 до 500 гривень.
deti_ludi_vishivanka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (158)_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Майже 400 тисяч киян отримають матеріальну допомогу до Дня незалежності. Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов.

«Виплати тривають з 8-го серпня. Допомогу кияни отримують вчасно, згідно з графіком разом із пенсіями. До 20-22 серпня усі виплати будуть здійснені. Кияни отримують від 100 до 500 гривень. 500 гривень отримують сім’ї загиблих в Афганістані. Це було передбачено меморандумом», – сказав Олександр Попов, якого процитувала прес-служба КМДА.

З нагоди відзначення Дня незалежності України соціально незахищені кияни отримають одноразову матеріальну допомогу від міської влади. Матеріальну допомогу у розмірі 300 грн отримають малозабезпечені та багатодітні сім’ї, опікуни чи піклувальники відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та отримувачі пенсійних виплат, у зв’язку з втратою годувальника на дітей сиріт.

По 200 грн виплатять інвалідам з дитинства та дітям з інвалідністю, малозабезпеченим, які проживають разом з інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, а також інвалідам І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 1400 грн. Також матеріальна допомога надаватиметься на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Особи з інвалідністю ІІ групи, непрацюючі інваліди ІІІ групи та непрацюючі пенсіонери, розмір пенсійних виплат, яких не перевищує 1400 грн., отримають 100 грн. матеріальної допомоги. Таку ж суму виплатять матерям на дитину до досягнення нею трирічного віку, одиноким матерям, особам, які отримують компенсації за надання соціальних послуг та які доглядають за інвалідами І групи або пристарілими, які досягли 80-річного віку.

Читайте також:

День Незалежності Київ відсвяткує на роликах і з морозивом

Київ витратить на святкування Дня незалежності України 2-3 млн грн

В опозиції пообіцяли повернути пенсійний вік для жінок і підняти зарплати

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...