31 журналіст загинув у світі за перші три місяці 2012 року

2 квітня 2012 в 19:01
Дев'ять журналістів загинуло при освітленні подій у Сирії, у Бразилії з початку січня загинуло п'ять репортерів, троє загиблих у Сомалі. У 2011 році за такий же період у світі загинув 21 журналіст.

Щонайменше 31 журналіст загинув у світі за перші три місяці 2012 року, повідомила неурядова організація, що в понеділок базується в Швейцарії, "Прес Емблем Кампань".

Зокрема, в доповіді цієї організації говориться, що дев'ять журналістів загинуло при висвітленні подій у Сирії. Також небезпечними для роботи представників ЗМІ є Бразилія: там з початку січня загинуло п'ять репортерів, а також Сомалі (троє загиблих).

При цьому автори доповіді відзначають, що статистика загибелі журналістів на початку 2012 року істотно вища, ніж дані за той же період 2011 року, тоді за три місяці зими в світі загинув 21 журналіст.

Нагадаємо, за даними "Прес Емблем Кампань" впродовж 2011 року в світі загинуло не менше 106 журналістів. Більше 20 з них втратили життя під час висвітлення подій щодо повстань в арабських країнах.

Читайте також:

У Бразилії убитий другий журналіст за тиждень

У Афганістані убили 25-річного радіожурналіста

Російські журналісти не знайшли в Сирії ознак громадянської війни, за добу там загинуло "всього" 92 людини


Впродовж 2011 року у світі загинуло 106 журналістів

У Сирії знову зникли журналісти Reuters

Улюблену телеведучу Каддафі убито в тюремній камері

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...