Топ Новини

Призначена нова дата першого польоту до МКС приватного корабля

25 квітня 2012 в 05:44
Пуск першого приватного корабля Dragon до Міжнародної космічної станції призначено на 7 травня 2012 року. Раніше передбачалося, що запуск ракети Falcon 9 з кораблем Dragon до МКС відбудеться 30 квітня, ця дата також була узгоджена з НАСА. Проте пуск було відкладено через необхідність проведення випробувань програмного забезпечення корабля.

Перший запуск приватного космічного корабля Dragon до МКС призначено на 7 травня 2012 року, повідомив президент компанії SpaceX, якій належить апарат.

Старт космічного корабля Dragon неодноразово відкладався. Спочатку запуск повинен був відбутися у листопаді 2011 року. Однак ця дата викликала заперечення у Роскосмоса, представник якого тоді заявив, що у Федерального космічного агентства немає підтверджень того, що «комерційні кораблі належним чином відповідають прийнятим нормам безпеки космічних польотів».

Наступний старт було призначено на лютий 2012 року, проте потім запуск Dragon було відкладено на декілька тижнів з технічних причин. Цього разу Роскосмос ніяких заперечень не висловлював.

В середині квітня NASA дало дозвіл на запуск Dragon 30 квітня. Однак 23 квітня президент компанії SpaceX оголосив, що старт відкладається як мінімум на тиждень через необхідність проведення додаткових перевірок обладнання.

Dragon - універсальний корабель, який може бути як вантажівкою, доставляючи 4,2 тонни вантажу на орбіту і повертаючи до 3 тонн з орбіти, так і пілотованим апаратом (до 7 осіб у команді). На орбіту Dragon повинна доставити ракета-носій Falcon 9, розроблена спеціально для цього проекту.

Читайте також:

У NASA вкрали коди управління Міжнародною космічною станцією

Росія запустить новий модуль МКС у 2012 році

Україна увійшла до п'ятірки країн-лідерів за кількістю космічних пусків

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...