Топ Новини

Половина останків у могилі Річарда III виявилися жіночими

31 жовтня 2012 в 13:33
Серед знайдених археологами в могилі могили короля Річарда III останків половина виявилася жіночими. Вчені вважають, що встановити особу жінки, якій вони належать, практично неможливо.
trenches-120831.jpg1346429037.jpg
news.yahoo.com

Британські археологи, які ведуть пошуки могили короля Річарда III, зіткнулися з несподіваними результатами. Серед знайдених ними раніше останків, відданих на експертизу, половина виявилася жіночими.

Мова йде про два людські скелети, виявлены на місці автомобільної стоянки у місті Лестер. Кілька століть тому тут розташовувався Францисканський чоловічий монастир. Вважається, що саме на його території і був похований монарх, загиблий у 1485 році під час Битви при Босворт.

На першому скелеті вчені виявили сліди численних поранень, а також викривлення хребта - таке ж, яке було у Річарда III, якого прозвали за це горбуном. А ось друга частина останків здивувала. Вчені вважають, що встановити особу жінки, якій вони належать, практично неможливо.

"Ми знаємо про принаймні одну жінку, пов'язану з цим чоловічим монастирем, - Еллен Луенор, ймовірно, що була його засновницею і покровителькою", - говорить один з дослідників Метью Морріс. Однак, зазначає він, францисканці допомагали багатьом біднякам, хворим і безпритульним, так що не виключено, що жінка також могла бути просто жебрачкою.

Читайте також:

Археологи розкопали гробницю королеви індіанців майя

Унікальна статуя Будди, знайдена нацистами, вразила вчених космічним походженням (ФОТО)

Вчені знайшли докази існування мультиплікації в кам’яному столітті (ВІДЕО)

Британський вчений заперечує автентичність папірусу, що розповідає про дружину Ісуса Христа

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...