Топ Новини

Одну з найбільш незвичайних істот у світі виявлено в Англії

25 липня 2012 в 07:16
У Британії у природному заповіднику Кембриджа виявлений 12-міліметровий хробак, що має 60 очей. Вчені вважають, що він може виявитися зовсім новим видом.

Багато хто знає, що природа для людини досі є відкритою книгою: вчені постійно виявляють невідомі раніше види тварин і рослин. Найдивнішу живу істоту у світі британські біологи знайшли в буквальному сенсі у себе під ногами. Нею виявився плоский черв'як з 60 очима, повідомляє Daily Mail.

Безхребетна істота довжиною всього 12 міліметрів, але з рекордною кількістю очей, була виявлена главою фонду "Довіра дикій природі" Брайаном Евершамом на одному з пасовищ поблизу Кембриджа.

Як правило, невідомі раніше види живих істот дослідники знаходять у досить екзотичних для європейця місцях на зразок Нової Зеландії, Африки або островах Карибського моря, які в порівнянні з країнами ЄС не так сильно заселені.

Природа Великобританії вважалася і зовсім досконально вивченою, тим дивовижніше, що ця істота, негласно визнана вченими найнезвичайнішим створінням на планеті, була виявлена саме на території Туманного Альбіону. При цьому найближчих "родичів" у безхребетного у Великобританії немає: він зовсім не схожий на черв'яків, що мешкають, наприклад, у Північній Ірландії і Шотландії.

За словами британського біолога та експерта в області безхребетних Хью Джонса, його колезі Брайану Ершваму дійсно вдалося відкрити невідомий раніше вид хробака, який Джонс до цього бачив хіба що минулої весни в Голландії, та й то одного разу.


Читайте також:

Вчені створили цифровий аналог живого організму

Таємні матеріали: британський уряд обговорював НЛО і «зелених чоловічків»

Вчені виявили нове підтвердження пророкувань майя про «кінець світу» (фото)

 

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...