Архів Ейнштейна виклали в інтернет

20 березня 2012 в 13:34
В інтернет виклали 80 тис. одиниць документів, які отримав університет в Єрусалимі за заповітом Ейнштейна. Документи стосуються не тільки науки.

Єврейський університет в Єрусалимі разом з Прінстонським університетом і Каліфорнійським технологічним інститутом повідомляють про реалізацію чергової стадії проекту з публікації спадщини Альберта Ейнштейна: в інтернеті розміщено його архів, пише у блозі на сайті The Los Angeles Times Еммі Хаббард.

Мова йде приблизно про 80 тис. одиниць зберігання, які дісталися університету за заповітом Ейнштейна. Всі вони розподілені за категоріями і забезпечені перехресними посиланнями.

Документи стосуються не тільки науки. Так, із них можна дізнатися, що Ейнштейна хвилював конфлікт арабів і євреїв. Зберігся датований 1929 роком лист до редакції арабської газети: видатний фізик пропонував створити «таємну раду» представників обох протиборчих сторін, яка регулярно збиралася б на засідання і обговорювала спільні питання, повідомляє видання.

Архів зачіпає і особисте життя вченого. Зокрема, у відкритому доступі опинилося листування Ейнштейна з коханками і листівка, відправлена хворій матері, а також послання, в якому обговорюється його зачіска. «Я бачила ваше зображення. Думаю, вам потрібно постригтися, тоді ви будете краще виглядати», - написала автору теорії відносності 6-річна дівчинка.

Читайте також:

Теорія відносності Ейнштейна встояла

Відкрито масовий сезон полювання на бозон Хіггса ...

Вчені отримали нові докази помилковості теорії відносності Ейнштейна

Вчені готові спростувати теорію відносності Ейнштейна

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...