Топ Новини

ЗМІ: Сім'я Путіна володіє $ 130 млрд

12 січня 2012 в 11:17

За даними британської газети The Sunday Times і чеської Lidové noviny, Володимир Путін за час свого керівництва Росією створив імперію вартістю 130 млрд доларів.

putin.jpg
premier.gov.ru

Чеська газета віддає так званому "клану Володимира Путіна" перше місце в рейтингу найбагатших сімей світу. За даними британського і чеського видань, статок російського прем'єр-міністра і його рідних перевищує 130 млрд доларів, що на 56 млрд більше активів офіційного лідера рейтингу журналу Forbes мексиканського магната Карлоса Слім Елу - власника комунікаційної індустрії загальною вартістю у 74 млрд доларів.

Компанії, які є власністю "клану Путіна", не належать державі, але голос В.Путіна є вирішальним як в адміністративних, так і у фінансових питаннях. Чеське і британське видання пишуть, що російський прем'єр протягом усього свого перебування при владі успішно поєднував політичну діяльність із підприємницькою.

Він зумів створити фінансову імперію, до управління якою залучив значну частину своїх родичів і друзів. У сімейну справу входять племінники Путіна Михайло Путін і Михайло Шеломов, дружина Володимира Путіна Людмила, його брат Ігор, кожен з яких має безпосередній стосунок до великих фінансових структур (досить згадати хоча б банк "Россия").

Чеське джерело підкреслює, що всі родичі В.Путіна напрочуд щасливі у справах і процвітають у всьому, що б не зробили. За словами чеської та британської газет, однією з причин рішення В.Путіна балотуватися у президенти стало його прагнення зберегти контроль над створеною ним імперією, що дозволяє також диктувати свої умови найбільшим ЗМІ, незалежно від того, належать вони державі або приватним особам.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...