Топ Новини

ЗМІ: 127,5 га «Межигір'я» належать підлеглому сина Януковича

22 листопада 2011 в 08:12
Міноритарний акціонер і директор фірми "Танталіт", що володіє "Межигір'ям", Павло Литовченко у 2004-2007 роках офіційно працював на старшого сина Віктора Януковича. Про це свідчить автобіографія П.Литовченка, яка є у розпорядженні "Української правди".

П.Литовченко, у власності якого 0,03% у фірмі "Танталіт", у 2004-2007 роках працював в Асоціації "Донбаський розрахунково-фінансовий центр".

Це структура, на яку оформлено акції вугільно-збагачувальних підприємств, що знаходилися у власності регіонала Едуарда Прутніка та сім'ї В.Януковича.

Після поразки В.Януковича у 2004 році Е.Прутнік вийшов з цього бізнесу, продавши акції старшому синові В.Януковича Олександру.

Паралельно з роботою в Асоціації, П.Литовченко мав ще одну посаду: з 2005 по 2007 рік він був заступником гендиректора ТОВ "Кепітал Білдінг Корпорейшен".

Ця компанія також має безпосереднє відношення до старшого сина В.Януковича. Зокрема, засновником "Кепітал Білдінг Корпорейшен" є компанія "МАКО", президентом і власником якої виступає Олександр Янукович.

Як відомо, у П.Литовченка також є довіреність представляти інтереси Віктора Януковича-молодшого, яка дійсна до 2013 року.

Нагадаємо, колишня державна резиденція «Межигір'я», в якій живе президент України Віктор Янукович, належить трьом особам. Фірма "Танталіт" (127,5 га) та Благодійний фонд «Відродження України» (7,6 га) землю орендують у держави, а Віктор Янукович у 2010 році викупив ділянку, яка належить безпосередньо йому - 1 гектар 77 соток.

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...