Топ Новини

ЗМІ: Янукович пропонував Заходу забрати Тимошенко назавжди

22 лютого 2013 в 10:05

За даними декількох джерел, знайомих з ходом діалогу між Заходом і Януковичем, постійно йде торг щодо долі лідера опозиції. Мінімальні умови ЄС і США для розморожування відносин з Януковичем - згода українського президента на виїзд Тимошенко за кордон.

Мінімальні умови Євросоюзу і для розморожування відносин з президентом України Віктором Януковичем - згода на виїзд екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордон. Про це пише "Лігабізнесінформ" з посиланням на свої джерела.

"За даними декількох джерел, знайомих з ходом діалогу між Заходом і Януковичем, постійно йде торг щодо долі лідера опозиції. Мінімальні умови ЄС і США для розморожування відносин з Януковичем - згода українського президента на виїзд Тимошенко за кордон. Наприклад, у Німеччину - під видом лікування, можливого тільки за кордоном", - йдеться у статті.

"Відповідні умови Януковича, як стверджують співрозмовники, зводяться до того, щоб, окрім підписання угоди про асоціацію з ЄС і відновлення фінансової допомоги Україні, Захід гарантував неповернення і неучасть Тимошенко в українській публічній політиці", - вказується в матеріалі.

За даними видання, "представники ЄС і США щиро не розуміють, яким чином вони зможуть закрити Тимошенко рота, перешкоджаючи її політичним заявам або інтерв'ю".

"Крім того, за даними соратників, які підтримують контакт з Юлією Володимирівною, під час однієї із зустрічей вона чітко заявила одному із західних дипломатів про те, що така угода неприйнятна, залишати Україну вона не збирається", - йдеться у статті.

Видання підкреслює, що, "використовуючи справу Щербаня, влада грає одночасно три партії": шантаж Заходу, щоб той прийняв умови Януковича, "щоб не побачити Тимошенко довічно засудженою"; шантаж Тимошенко, щоб вона під загрозою довічного терміну погодилася на еміграцію; і довічний вирок Тимошенко як гарантія її неповернення в політику.

Читайте також:

Янукович пообіцяв шукати компроміс із Тимошенко і Луценком

Українці впевнені, що Януковичу не потрібен ані ЄС, ані Митний союз

Україна не збирається звільняти Тимошенко заради угоди про асоціацію з ЄС

Справу Тимошенко обговорять на саміті Україна-ЄС

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Ксеня 22 февраля, 10:42 Она никогда не успокоится. А такими заявлениями, типа того, что заносите меня на носилках в суд, Юля только добьется того, что она будет вінесена за рамки подписания Соглашения и вообще отношений Украина-ЄС.
    GOR 22 февраля, 11:57
    Мова не про Юлю, а про дотримання европейських цінностей, властивим нормальним людям. Тільки такі придурки, як ПР можуть думати, що прийшли до влади навічно, і не розуміють, що "інтелігентного" майдану більше не буде - з ними будуть поводитись відповідно до їх сутності -як з тваринами, тобто знищувати.
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...