ЖЖ Акуніна зламали за участь в опозиційному мітингу

19 грудня 2011 в 11:49
"Живий журнал" письменника Бориса Акуніна зламали через те, що його власник виступив на мітингу проти фальсифікації виборів у Москві.
Boris-Akunin-live_journal.jpg
borisakunin.livejournal.com

"Окреме спасибі генералу Мошкову (генерал-майор поліції Олексій Мошков, який запропонував заборонити анонімність у мережі) і його шефу Нургалієву (голова МВС Рашид Нургалієв) за те, що подібні злочини МВС РФ не розслідує. І навіть адреси не дає, за якою можна подати заяву, щоб потерпілі не відволікали зайнятих людей з БСТЗ від крадіжки трубок у рітейлерів і боротьби з екстремізмом, на кшталт "коментів" Сави Терентьєва (С.Терентьєва було засуджено на рік умовного ув'язнення за критичні висловлювання на адресу міліції)", - написав медіадиректор компанії SUP (власник LiveJournal.com) Антон Носик у своєму "Живому Журналі".

Як повідомлялося раніше, Інтернет-сторінку Б.Акуніна зламали у ніч на понеділок. Хакер знищив всі записи і розмістив замість них єдиний пост образливого змісту. Зараз Інтернет-щоденник письменника замороженио.

За словами А.Носика, зламаний "Живий журнал" письменника буде відновлено у початковому стані вже сьогодні. Раніше про це заявив керівник російського підрозділу LiveJournal.com в компанії SUP Ілля Дронов.

Злом щоденника Б.Акуніна мережева громадськість приписує зловмисникові, відомому як "Хакер Хелл". Раніше Хелл не раз зламував і нищив блоги знаменитостей. Йому також приписують злом електронної пошти Олексія Навального.

Як відомо, Б.Акунін зазначив три принципи, які об'єднували присутніх на Болотній площі, запропонувавши керуватися ними у подальшій роботі. Це відкритість, доброзичливість і неполітизованість. За його спостереженнями 10 грудня на вулиці вийшли не члени партій, а люди, у яких було ображено почуття власної гідності.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...