Топ Новини

Журналісти WSJ нарахували 14 млн сумнівних голосів на виборах у Росії

28 грудня 2011 в 08:28
Під час виборів до Держдуми, що пройшли у Росії 4 грудня, було подано близько 14 млн сумнівних голосів, пише The Wall Street Journal з посиланням на власне розслідування.
vibori.jpg
economicus.blogas.lt

Для аналізу результатів видання розробило спеціальну програму, яка проаналізувала дані з 95228 виборчих дільниць. За результатами дослідження, експерти заявили про наявність невідповідностей, що дозволяють говорити про фальсифікації під час голосування.

Нагадаємо, що згідно з офіційними результатами, за «Единую Россию» проголосували 32,4 млн осіб.

Дослідження показало, що «Единая Россия» отримала більше голосів на тих дільницях, де була дуже висока явка, наприклад, 70, 75 або 80%.

При цьому експерти говорять, що наявність круглих цифр щодо явки, а також за результатами партії, є просто феноменом, який став спостерігатися відтоді, як до влади прийшов Володимир Путін.

«Я ніколи не бачив нічого подібного раніше. Найбільш вірогідним поясненням можна вважати лише штучне завищення результатів голосування», - сказав політолог Вальтер Мебан, який вивчав попередні вибори у Росії і вивчив результати аналізу WSJ.

Видання підкреслює, що статистичні дослідження не можна вважати доказами, що свідчать про фальсифікації на виборах. Високі показники «Единой России» в районах з високою явкою можуть свідчити про концентрацію «дисциплінованих прихильників партії», стверджує WSJ.

Прес-секретар прем'єра Дмитро Пєсков після численних повідомлень ЗМІ і опозиції про фальсифікації і вкидання бюлетенів заявив, що «так звані фальсифікації» складають 0,5% голосів і не впливають на результати виборів.

Напередодні прем'єр Володимир Путін вперше відповів на головну вимогу, що звучала на багатотисячних мітингах, категорично відкинувши можливість проведення нових виборів.


«Ніяких розмов про перегляд неможливо вести, окрім одного шляху, який законом прописаний, — звернення до суду. І там, дійсно, якщо є якісь порушення, суд зобов'язаний розглянути і прийняти об'єктивні рішення з цих питань і відповідним чином відреагувати», — сказав В.Путін.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...