Топ Новини

Заступник голови Партії регіонів Рибак розкрив ідеологічну орієнтацію партії

12 квітня 2012 в 14:35
Як виявилося, Партія регіонів відрізняється від усіх інших тим, що допомагає людям «гідно жити і вирішувати свої життєві питання».
rybak_deputat_ribak__099-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Партія регіонів - і не ліва і не права, а «партія соціальної орієнтації», заявив перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак.

«Чим відрізняється наша партія? Є ліберальні погляди, є ліві, є праві. А ми - партія соціальної орієнтації. Нам треба сьогодні вирішити головне питання - щоб люди гідно жили і могли вирішувати свої життєві питання», - відповів Рибак на запитання під час інтернет-конфереції.

У зв'язку з цими завданнями Партія регіонів постійно «розглядає і вдосконалює» свою програму.

«На з'їзд, який буде через три місяці, ми винесемо програму партії. Вона буде спрямована на вирішення тих проблем, які є в нашій державі. Але найголовніше - які б реформи не проводилися, ми повинні за реформами бачити конкретну людину. Тому що є прихильники ліберальних поглядів, шокової терапії і т.д. - Але це все не потрібно. Ми повинні, перш за все, сьогодні створити сприятливі умови життя для людей в Україні. А не говорити: ви ще потерпіть 20 років, а ми вам потім допоможемо. Ні, треба розвивати країну і вирішувати ці питання сьогодні», - цитує Рибака прес-служба Партії регіонів.

Читайте також:

Регіонал: Межигір'я забезпечує роботою людей з найближчих сіл


Регіонал: Людям потрібна робота, а не зарплата


Партія регіонів обійшла «Єдину Росію» за кількістю членів на душу населення

Єфремов закликає голосувати за регіоналів, інакше «нам буде погано всім»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...