Захист Тимошенко просить відведення судді Кірєєва

24 червня 2011 в 06:56
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко подав клопотання про відведення судді Родіона Кірєєва. У клопотанні зазначається, що суддя Р.Кірєєв залежить від особи, яка підписала обвинувальний висновок - заступника Генпрокурора Рената Кузьміна. Тимошенко підтримала це клопотання.
tymoshenko_timoshenko_vlasenko.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Зокрема, у клопотанні йдеться, що Р.Кузьмін, будучи членом Вищої ради юстиції, має повноваження у частині звільнення та дисциплінарних стягнень, оскільки Р.Кірєєва призначено суддею не довічно і може бути звільнено за поданням членів ВРЮ.

Серій Власенко заявив, що справу було передано до Печерського районного суду з прямим порушенням закону, зокрема, запрошення на засідання суду було розіслано у вихідний день.

Ю.Тимошенко у свою чергу підтримала клопотання про відведення судді Р.Кірєєва.

"Ви не має права взагалі розглядати цю справу", - сказала Ю.Тимошенко, звертаючись до головуючого в суді.

"По-перше, Ви як суддя в загальному працюєте близько 2 років, у Вас немає досвіду. Вас спеціально указом Януковича (президента України Віктора Януковича) місяць тому переводять до цього суду. Суддя, який не має досвіду, який за місяць до політичних справ, переводиться до Печерського райсуду не може розглядати цю справу", - заявила Ю.Тимошенко.

Екс-прем'єр назвала головуючого суддю "маріонеткою адміністрації Януковича" і заявила, що його поставлено на це місце, щоб фальсифікувати суд.

С.Власенко додав, що суддя Р.Кірєєв не був розподілений на розгляд цієї справи за жеребом (як передбачає закон), а був призначений головою Печерського суду. Захисник підкреслив, що це підтверджує особисту зацікавленість судді Р.Кірєєва.

Обвинувачення не підтримало відведення судді.

Суддя Р.Кірєєв оголосив перерву в засіданні.

 

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва сьогодні почав попередній розгляд «газової справи» стосовно екс-прем'єр-міністра України, лідера Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...