Топ Новини

Захист Тимошенко обурений наміром влади насильно доставити екс-прем'єра в суд

19 червня 2012 в 14:46
Адвокат Тимошенко зазначив, що екс-прем'єр «не може сидіти більше якогось часу». Власенко повідомив також, що до кінця цього тижня в Україну мають прибути німецькі лікарі, і тоді можна буде «про щось говорити».
_vlasenko_-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Народний депутат України, адвокат екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко обурений наміром влади насильно доставити його підзахисну в суд. Про це він повідомив, коментуючи інформацію про виклик Тимошенко 25 червня в суд для участі в судовому процесі в справі ЄЕСУ.

Власенко зазначив, що ще кілька тижнів тому стало зрозуміло, що Тимошенко «насильно потягнуть до суду». Він висловив здивування з приводу того, що медична комісія МОЗ рекомендувала Київському районному суду Харкова створити належні умови для Тимошенко в залі суду. Адвокат зазначив, що є багато питань з приводу «юридичного статусу цієї комісії».

Як підкреслив Власенко, лікуванням Тимошенко займаються німецькі лікарі з клініки «Шаріте», і ніяка медична комісія МОЗ до цього лікування не має відношення. З його слів, міністр охорони здоров'я «Раїса Богатирьова заявляла, що німецькі лікарі відповідають за лікування Тимошенко, а тому виникає питання , яка комісія та комфортні умови повинні бути створені Тимошенко в суді?».

Він звернув увагу, що екс-прем'єр «не може сидіти більше якогось часу». Власенко зазначив також, що до кінця цього тижня в Україну мають прибути німецькі лікарі, і тоді можна буде «про щось говорити».

Нагадаємо, в даний час в Харкові проходять судові засідання ще за звинуваченням Тимошенко, що стосуються діяльність корпорації «Єдині енергетичні системи України».

28 квітня суддя Київського райсуду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи щодо екс-прем'єра щодо діяльності корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки вважав неможливим проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкладати, а припинити до повного одужання обвинуваченої.

17 травня медична комісія, яка займається лікуванням екс-прем'єра, заявила, що вважає неможливим її присутність на засіданні.

Державні обвинувачі 18 травня повідомили, що будуть просити суд перенести засідання у справі в зв'язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває наразі в харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

21 травня засідання було перенесено на 25 червня. Комісія Міністерства охорони здоров'я рекомендувала Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування екс-прем'єра на судовому засіданні.

Читайте також:

Для Тимошенко в суді з ЄЕСУ створять комфортні умови

Держзвинувачення попросить суд перенести слухання у справі ЄЕСУ через лікування Тимошенко


Медики проти участі Тимошенко в засіданні суду в справі ЄЕСУ

США засудили новий процес над Тимошенко

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...