Захист пообіцяв переконати Тимошенко вставати в суді

10 серпня 2011 в 08:54
Адвокат екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Микола Сірий пообіцяв суду переконати його підзахисну вставати.
_siriy.jpg
byut.com.ua

Про це він заявив М.Сірий, вимагаючи дотримання законної процедури ведення справи.

Адвокат зачитав заяви низки європейських установ, які вимагають встановити справедливу процедуру розгляду і сказав, що його підзахисна буде дотримуватися процедури, якщо її буде дотримуватися інша сторона процесу.

«Якби суд забезпечив справедливу процедуру, і в цю процедуру, у першу чергу, повірила б сторона захисту, тоді б я взяв на себе прямий обов'язок переконати Ю.Тимошенко встати. Я знайду слова і юридичне обгрунтування. Якщо цього не станеться, я публічно вийду з цього процесу», - сказав він.

За його словами, суддя Р.Кірєєв постійно заявляє, що він головуючий у справі. «Чи можна головувати, якщо у президії сидить одна людина? Можна бути головуючим серед колегії суддів. Ви постійно говорите, що суд порадився на місці «для прийняття рішень». З ким він порадився, якщо за кафедрою сидить один суддя?», - додав адвокат.

М.Сірий звернув увагу Р.Кірєєва на те, що він неправильно ставить питання свідкам, «не оголошуючи предмета злочину Тимошенко». «Це дуже зручно тому свідкові, який прийшов лити бруд», - переконаний Сірий.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...