Топ Новини

Захист Луценка не вірить в успіх апеляції

16 листопада 2012 в 05:19
Адвокат екс-глави МВС не чекає від розгляду апеляційної скарги у справі про незаконне стеження жодних позитивних змін.
Lucenko__web_2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Адвокат екс-глави МВС заявив, що вони не мають ніяких абсолютно очікувань від апеляції.

«На сьогоднішній день ні в кого немає сумнівів, що Луценко і в першій справі, де ще не розглянута касаційна скарга, ні у другій, де буде апеляція, не отримає жодних пом'якшень. Ми зобов'язані пройти цей шлях, щоб виграти справи в Європейському суді з прав людини», - зазначив адвокат екс-глави МВС Олексій Баганець, якого цитує прес-служба Народної самооборони.

Адвокат також зазначив, що апеляційна справа буде розглядатися ще за старим Кримінально-процесуальним кодексом.

При цьому він підкреслив, що навіть якщо б справа розглядалася за новим КПК, це б нічого не змінило, тому що документ недосконалий.

«Багато хто думає, що в нашій державі щось зміниться після набуття чинності цього нового Кримінально-процесуального кодексу. Це ілюзія ... Новий КПК нічого не дасть. Я підтримую позицію тих юристів, які говорять про прийняття КПК з метою пустити пил в очі представникам європейської спільноти, що країна рухається демократичним шляхом, в напрямку європейської сім'ї. Це неправда. Я вже тричі перечитував його і тепер бачу, наскільки його зміст не відповідає тому, про що сьогодні говорять», - сказав він.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав Юрія Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Суд визнав Луценка винним у перевищенні повноважень при прийомі на роботу свого водія, нарахування йому завищеної зарплати і надання квартири, а також у розтраті бюджетних коштів на святкування Дня міліції. Досудове слідство у кримінальній справі стосовно екс-глави МВС і ще трьох колишніх співробітників відомства встановило, що вони завдали державі збитків у розмірі більше 970 тисяч гривень.

3 липня Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка — він був проведений з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність). Крім того, Європейський суд визнав порушення статті 18 Конвенції з прав людини у справі Луценка. Фактично це означає, що екс-міністр визнаний політичним в'язнем.

17 серпня Печерський районний суд визнав винним екс-главу МВС України Юрія Луценка в недбалості при продовженні оперативно-розшукових заходів відносно водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденко та засудив до 2 років обмеження волі.

Читайте також:

Суд розгляне апеляцію на вирок Луценко 20 листопада

Рада Європи закликала українську владу відправити Тимошенко і Луценка на лікування поза СІЗО

Лікарі виявили в Луценка хвороби серця

За 15 днів голодування Тимошенко сильно ослабла, але її дух моральний незламний

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...