Захист Тимошенко вимагає перевірити причетність до вбивства Щербаня соратника Лазаренка

18 лютого 2013 в 19:54

На думку адвокатів екс-прем'єра, співучасником і можливим замовником злочину є колишній помічник Павла Лазаренка Петро Кириченко.

Щербань
Євген Щербань
Захист колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко просить Генеральну прокуратуру розслідувати можливе замовлення вбивства в 1996 році депутата Верховної Ради 2-го скликання Євгена Щербаня Петром Кириченком - бізнес-партнером і помічником Павла Лазаренка, що працював на той момент прем'єром.

Про це повідомив на прес-конференції в Харкові захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко.

За його словами, відповідну заяву подав 18 лютого адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк. "Сьогодні Плахотнюк подав заяву до Генеральної прокуратури", - сказав він.

Печерський суд закрив кримінальні справи проти ключового свідка у справі Щербаня

За словами Власенка, це друга заява захисту з цього приводу. Першу було подано до Генпрокуратури на підставі повідомлення про підозру, врученому Тимошенко. За його словами, у повідомленні сказано, що Кириченко, нібито отримавши від Лазаренка 500 тис. доларів за вбивство, передавав їх, розуміючи призначення. Власенко зазначив, що таким чином Кириченко є співучасником вбивства.

Однак, виходячи з показань у суді як свідка Сергія Зайцева, Кириченко є замовником вбивства.

Власенко зазначив, що Зайцев у своїх свідченнях заявляє, що Кириченко, вирішивши прислужитися Лазаренку, замовив і оплатив вбивство Щербаня, зробивши це самостійно і власноруч.

Він підкреслив, що Зайцев стверджував це зі слів Кириченко, якого назвав наркоманом з багаторічним стажем, людиною, яка протягом останніх 2 років вживала алкоголь і розповідала про це в стані сп'яніння, і, крім того, мала особисті дуже неприязні стосунки з Тимошенко.

Читайте також:

Свідок у справі Щербаня стверджує, що Тимошенко заплатила за вбивство 3 млн доларів

Свідок у "справі Щербаня" розповів, кого повинні були вбити наступним

Свідок у "справі Щербаня" зміг лише послатися на слова покійних бандитів

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...