Топ Новини

Захист Тимошенко буде домагатися її звільнення на підставі рішення Євросуду

30 квітня 2013 в 12:53

Захист вимагає негайної політичної і юридичної реабілітації екс-прем'єра. Сергій Власенко сподівається, що президент не буде подавати апеляцію на рішення ЄСПЛ.

tymoshenko тимошенко
Юлія Тимошенко

Захист Юлії Тимошенко буде домагатися звільнення екс-прем'єра з-під варти з урахуванням рішення Європейського суду з прав людини, який визнав її арешт незаконним. Про це 30 квітня заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

"Сьогодні вперше європейська інституція зробила юридичну оцінку у справі Юлії Тимошенко. На основі статті №18 Європейської конвенції прав людини суд одноголосно вирішив, що Тимошенко була затримана і перебувала під вартою незаконно, і щодо неї здійснюється політично мотивоване переслідування", - заявив Власенко.

За його словами, влада України повинна негайно виконати рішення Європейського суду, а саме: звільнити Юлію Тимошенко і відновити її права.

- Євросуд визнав незаконним арешт Тимошенко, а справу - політично мотивованою

Власенко додав, що за результатами саміту Україна-ЄС, який відбувся в лютому цього року, Янукович зобов'язався виконати рішення Європейського суду у справі Юлії Тимошенко не подавати апеляцію.

"Оскільки рішення було прийнято одноголосно - влада України зобов'язана його негайно виконати", - підкреслив Власенко.

"Ми будемо використовувати всі можливості, передбачені українським законодавством для звільнення Юлії Тимошенко і відновлення її прав. Ми вимагаємо її політичної та юридичної реабілітації", - резюмував захисник.

Читайте також:

Європейський суд визнає правоту Тимошенко, але не звільнить її, - адвокат екс-прем'єра

В опозиції впевнені, що до листопада Тимошенко буде на волі

Рішення Євросуду у справі Тимошенко зобов'яже Януковича звільнити її

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...