Топ Новини

Задирко посвідчення не показав, але і не матюкався, Стойко взагалі ні до чого

17 червня 2011 в 09:48
Народний депутат Геннадій Задирко (група «Реформи заради майбутнього») стверджує, що він дійсно відмовився показувати посвідчення народного депутата охоронцеві, який стояв біля дверей, що ведуть до сесійної зали, але "людини не кривдив".

Відмову показати посвідчення Г.Задирко пояснив тим, що "не бачить в цьому сенсу", оскільки у нього є депутатський значок.

Г.Задирко заявив, що звернеться з позовом на голову Верховної Ради України Володимира Литвина до суду, якщо той не вибачиться у сесійній залі за озвучену ним інформацію, що нібито Г.Задирко штовхнув і вилаяв охоронця в парламенті.

Народний депутат Іван Стойко (фракція НУ-НС) також спростував слова В.Литвина, що нібито він штовхав охоронця парламенту і лихословив: «Коли підійшов до нього, він запропонував показати, і я йому показав своє посвідчення, але я не лихословив і я не штовхався».

«І тому я прошу перед усією Україною, перед журналістами, перед моїми колегами спростувати те, що було сказано і назване моє прізвище, що нібито я бив когось або погані слова говорив», - додав І.Стойко.

У відповідь В.Литвин доручив Комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянути цю ситуацію і «взяти відеоматеріали. У нас ведеться відеоспостереження». «З цих прикрих випадків має бути зроблено висновки», - додав спікер.

Нагадаємо, сьогодні спікер В.Литвин на засіданні ВР заявив, що в Раді відбуваються інциденти, в ході яких народні депутати на законну прохання співробітника ДСО пред'явити депутатське посвідчення лаються матом, заявляють, що «вождів потрібно знати в обличчя» і «тягають охоронців за службову форму».

В.Литвин також назвав прізвища депутатів, які поводять себе подібним чином: Іван Стойко (фракція НУ-НС) і Геннадій Задирко (депутатська група «Реформи заради майбутнього»).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...