Топ Новини

За результатами паралельного підрахунку голосів, опозиція перемагає в 12 з 13 мажоритарних округів Києва

29 жовтня 2012 в 16:33
За даними паралельного підрахунку голосів, нардепи-регіонали і самовисуванці з колишньої команди Черновецького програють боротьбу за Київ. Найбільш жорстка боротьба розгорнулася на округах 211 (Терьохін-Лисов-Бабенко), 216 (Ляпіна-Супруненко), 217 (Бригинець-Столар) і 223 (Пилипишин-Левченко).
vibori_vybori
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Джерело ZN.UA у виборчому штабі Партії регіонів повідомило, що згідно з результатами паралельного підрахунку голосів на виборах, в 12 з 13 мажоритарних округів Києва лідирують представники опозиційних сил.

Винятком є ​​лише самовисуванець Віктор Пилипишин, який в окрузі № 223 поки з мінімальним відривом виграє у кандидата від ВО «Свобода» Юрія Левченка.

За словами джерела, в Раду не проходять самовисуванці з колишньої команди мера Леоніда Черновецького - Олесь Довгий (214 округ), Галина Герега (215), Олександр Пабат (219), Олександр Супруненко (216) і Алла Шлапак (221).

Крім того, поступаються в боротьбі в округах діючі нардепи-регіонали Ігор Лисов (211), Валерій Борисов (213), Вадим Столар (217) і Максим Луцький (222).

- «Батьківщина» оголосила результати паралельного підрахунку голосів

Список фаворитів в округах Києва, за даними джерела ZN.UA, виглядає так:

211 - Сергій Терьохін («Батьківщина»)

212 - Віталій Ярема («Батьківщина»)

213 - Олександр Яворівський («Батьківщина»)

214 - Віктор Чумак («УДАР»)

215 - Андрій Іллєнко («Свобода»)

216 - Ксенія Ляпіна («Батьківщина»)

217 - Олександр Бригинець («Батьківщина»)

218 - Володимир Ар'єв («Батьківщина»)

219 - Володимир Бондаренко («Батьківщина»)

220 - Олександр Чорноволенко («Батьківщина»)

221 - Леонід Ємець («Батьківщина»)

222 - Дмитро Андрієвський («Батьківщина»)

223 - Віктор Пилипишин (самовисуванець).

Найбільш жорстка боротьба розгорнулася на округах 211 (Терьохін, Лисов-Бабенко), 216 (Ляпіна-Супруненко), 217 (Бригинець-Столар) і 223 (Пилипишин-Левченко).

За даними ZN.UA, представники партії влади використовують адмінресурс, щоб відстрочити оголошення результатів виборів у київських округах.

Зокрема, в окрузі № 217 комісія оголосила перерву на добу, підрахувавши менше 4% бюлетенів. Кандидат від Об'єднаної опозиції Олександр Бригинець, що випереджає ставленика ПР Вадима Столара, вже оголосив, що перерва викликана бажанням членів ОВК сфальсифікувати вибори.

Про спроби сфальсифікувати вибори заявив також кандидат від «Свободи» Андрій Іллєнко.

«На 215 окрузі почалася тотальна фальсифікація! Ігорю Криниці, главі ОВК 800317, на якій я впевнено переміг, пропонували 000 за підробку протоколу», - написав він у своєму Facebook.

«
На ОВК реально твориться повний бардак - пакети з протоколами і мішки з бюлетенями вільно відкриваються і потрошаться, в залі, де зберігаються документи, час від часу гасне світло. Здача виборчої документації свідомо затягується і саботується. Тепер вже стає очевидно - владу і Герегу на 215 окрузі влаштовує тільки два варіанти - або тотальна фальсифікація, або зрив виборів», - заявив Іллєнко.

Відзначимо, що за офіційними даними ЦВК на 18:30 за результатами опрацювання 50% протоколів у дев'яти округах лідирують представники «Батьківщини», в двох - самовисуванці Віктор Пилипишин та Галина Герега, по одному округу в «УДАРу» і ПР.

Читайте також:

На окрузі Губського під всіма приводами гальмують передачу до ЦВК даних про перемогу кандидата від «Батьківщини»


Як голосувала Україна: результати усіх екзит-полів


Регіонали взяли майже всі округи в Донецькій та Дніпропетровській областях

У Харківській області в мажоритарних округах тотально лідирують регіонали

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...