З Бандерою Україна до Євросоюзу не ввійде – Качинський

6 лютого в 15:05

За словами голови PiS, українці "перевершили німців у жорстокості проти поляків".

Качинский Ярослав
Ярослав Качинський заявив, що з Бандерою Україна до Європи не ввійде
flickr.com/ Krzysztof Skotnicki Prosens
Героїзація провідника ОУН Степана Бандери в Україні може завадити євроінтеграційним прагненням країни, заявив голова правлячої польської партії "Право і Справедливість" (PiS) Ярослав Качинський.

"Це справа певного вибору України. Я чітко сказав президенту Порошенку, що з Бандерою вони в Європу не ввійдуть. Це справа для мене ясна, ми і так показали величезне терпіння, але всьому є межа", – сказав Качинський, передає TVP.info.

Голова PiS заявив, що українці "перевершили німців у жорстокості проти поляків".

Качинський також підкреслив, що Польща не може впродовж років погоджуватися, щоб в Україні був культ людей, які чинили геноцид поляків.

Читайте також: Дуда констатував складності в українсько-польських відносинах через позицію Києва щодо ОУН-УПА

Раніше Качинський заявив, що майбутнє українсько-польських відносин знаходиться під питанням через формування Україною своєї історичної легітимності на основі традиції УПА.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Володимир Семенюк 6 февраля, 20:24 Я вважаю, що потрібно ігнорувати заявочки цього нещасного, брата якого вбив Путін. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Леопольд Яворский 6 февраля, 16:29 Можливо, що в 30-40 роки Республіка Польська могла б провести перемовини з державою Україна щодо припинення прикордонних конфліктів? Ах, не було такої країни! Так хай поляки зваждать на терезах історії свою частку санаційних "заслуг"і не нарікають на Бандеру. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...