Топ Новини

Юрист має намір змусити Януковича виконувати передвиборчі обіцянки у Верховному суді

14 серпня 2011 в 13:59
Херсонський юрист Дмитро Ільченко, який судиться з президентом Віктором Януковичем через невиконання ним передвиборчих обіцянок, подав апеляцію до Верховного суду України.
yanukovich1_DSC7200.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомив агентству УНІАН сам Д. Ільченко, він 11 серпня подав у ЗСУ апеляцію на рішення Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), який відмовився визнати протиправною бездіяльність президента В. Януковича, що проявилася у невиконанні його передвиборних обіцянок.

Незважаючи на те, що в рішенні ВАСУ було зазначено, що воно остаточне і не підлягає оскарженню, Д. Ільченко таки подав апеляцію до ВСУ.

В апеляції Д. Ільченко просить ВСУ прийняти апеляційну скаргу до розгляду, а також скасувати рішення Вищого адміністративного суду України від 21.07.2011 року і винести нове, яким його позов задовольнити.

Зокрема, у позові Д. Ільченко просить суд визнати протиправною бездіяльність В. Януковича в зв'язку з тим, що досі не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на п'ять років, не відбулося зниження ПДВ до 17% і не здійснено перехід на контрактну службу в армії.

Інформація про те, чи прийняв ВСУ дану апеляцію до розгляду, поки відсутня.

Нагадаємо, що 27 липня ВАСУ відмовився визнати протиправною бездіяльність В. Януковича у зв'язку з невиконанням ним обіцянок, даних напередодні виборів глави держави в 2010 році.

Д. Ільченко вказав у позові, що у своїй передвиборчій програмі В. Янукович обіцяв у разі обрання його президентом здійснити низку дій, але слова не дотримав, унаслідок чого порушив права позивача як виборця і завдав йому значних втрат.

Розглянувши скаргу, ВАСУ відмовився визнати протиправною бездіяльність президента, зазначивши, що передвиборча програма кандидата на пост президента України - це засіб агітації, яка не є законодавчим актом

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...